Loading...
O MNIE 2017-09-14T08:10:26+00:00
Loading...

ZOBACZ ŚWIAT MOIMI OCZAMI

Odkąd pamiętam fascynowała mnie fotografia. Swoją przygodę z poszukiwaniem własnych sposobów na zatrzymanie w kadrze tego co mnie zachwyca rozpocząłem w 2006 roku.

Od tego czasu doskonalę warsztat, aby móc uchwycić i podkreślić znaczenie gry światła i cienia oraz perspektywy przy robieniu zdjęć. W każdej fotografii, dzieląc się swoim sposobem postrzegania świata i doświadczania emocji, zamykam cząstkę duszy. Staram się zamknąć w oku migawki zachwycający taniec światłocieni, które przy zastosowaniu odpowiedniej perspektywy dodają zdjęciom magii, zmieniając pozornie banalne ujęcia w wyjątkowe fotografie.

Ukończyłem Warszawską Szkołę Reklamy (na wydziale Fotografii), gdzie miałem okazję doskonalić swoje umiejętności pod kierunkiem uznanego fotografa Szymona Kobusińskiego (m.in. właściciela Studia Bank, wykładowcy prowadzącego zajęcia oraz warsztaty na prestiżowych uczelniach, wśród których warto wymienić np. Warszawską Szkołę Reklamy, Studium Związku Polskich Artystów Fotografików, Szkołę Filmową w Łodzi, ASP w Krakowie, UMCS w Lublinie; laureata wielu nagród, w tym I nagrody w konkursie dla Fotografów Profesjonalnych „Modna Nokia” w 2004 roku oraz honorowego wyróżnienia w konkursie International Photography Awards 2013 za fotografię zespołu Perfecti).

Jestem członkiem Jeleniogórskiego Towarzystwa Fotograficznego, a we wrześniu 2017 roku w Miejskim Domu Kultury „Muflon, miałem swoją pierwszą wystawę pt. „Karkonoskie Impresje”.

NAPISALI O MNIE

Dzisiejsza wystawa pokazuje to, co mnie urzekło przez cały rok spędzony tutaj. Skupiam się na detalach, próbowałem też pokazać czas, który trudno pokazać na papierze, więc wymyśliłem, że przy dłuższych czasach naświetlania woda zmienia się w mgłę i tak uwidoczniłem to na zdjęciach.” …. dla Jelonka.com
http://www.jelonka.com/news,single,init,article,70830